Megoldatlan

rossz állapotú tábla

4 kerület Dessewffy utca 1 előtt hiányos a tábla

Probléma helyszíne
Budapest Dessewffy u. 1

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Járókelő dani bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére