Megoldott

Kátyú a Szinyei Merse utcában

Ikerkátyú a 11-es házszámnál (jó kis tengelytörő), tőle 20 m-re is van egy befoltozandó kráter.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, VI. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • VI. kerület Terézváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Szinyei Merse utca 11. szám előtti burkolathibák kijavítása megtörtént.

    Üdvözlettel:
    Sédyné Németh Marianna
    városüzemeltetési osztályvezető
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Terézváros Önkormányzata

  • K Gergő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Kimozdult utcakő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sweidan Omar
    Podmaniczky utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fedél a nyomvonalon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Szent kereszt tér (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Vizes lyuk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Budapest Közút
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére