Megoldásra vár

Zebra

Anonim Járókelő

A Hattyú utca Erőd utca kereszteződésénél, valaha volt egy zebra, de sajnos az illetékesek úgy döntöttek, hogy megszüntetik. A gyalogosoknak azonban nagyon hiányzik, továbbra is leginkább ezt használják, a közeli iskolából, óvodából ezen keresztül lehet a legegyszerűbben eljutni mondjuk a Mechwart térre. Szerencsére most lett egy fél zebra, talán egyszer teljessé lesz..

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Hattyú u. 17

Hozzászólások

  • Zoltán Maradi hozzászólt a bejelentéshez.

    ma lemosták a "zebrát", már nincs ott
  • Bognár Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    "Addig is szabályosan keresztezheti gyalogosan a Hattyú utcát az Erőd utcai kereszteződésnél is a KRESZ alapján annak ellenére, hogy nincs felfestve gyalogátkelőhely."

    Milyen aranyos felvetés! Látszi
    ...
  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    A 32691-es számú bejelentésre a következő választ adjuk:

    Tisztelt Bejelentő!

    Lakossági kérésre korábban már megvizsgáltuk gyalogátkelőhelyek létesítésének szükségességét a
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Cila hozzászólt a bejelentéshez.

    Kíváncsi vagyok, kiegészítik-e ezt a szuperzebrát. (Ilyenekből én elviselnék többet a városban.)
  • Torma Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    BP Közút az illetékes minden forgalomtechnikát érintő ügyben, ez a posztban rendben van.

    Az utca felújítását tervezik, oda be van ütemezve a gyalogátkelő felfestése (kialakítása) is. A probléma ugye
    ...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Azt hiszem, hogy a BKK az illetékes, mert ez a 39-es busz útvonala is.
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére