Megoldott

Lekopott zebrák

Az Ady Endre tér környékén le vannak kopva a zebrák.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Ady Endre tér 11

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Adminok!
    Légyszi állítsátok át megoldottra a bejelentés státuszát.
  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott!
  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    A helyzet változatlan.
  • Németh Zs. visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem ez már csak a 2019-es programban lesz.
  • Németh Zs. visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A főváros területén az útburkolati jelek üzemeltetéséhez kapcsolódó feladatokat Részvénytársaságunk látja el.
    A munkát minden évben egy, az év elején
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kint maradt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: Budapest Közút
    Nagysándor József utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kidöntött tábla Torontál utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Torontál utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Ferde KRESZ-táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Pesterzsébet, városközpont (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére