Megoldott

Töredezett utcasarok

A Palicsi és Kadosa utca sarkát teljesen tönkretették a szűk kanyarban a járdára hajtó 106-os buszok. Kérem a járda és a szegély javítását, valamint a kanyar olyan kialakítását, hogy a busz a járdára való felhajtás nélkül be tudjon kanyarodni. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Kadosa u. 42

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük!
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Mura-Mészáros Péter visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs megcsinálva.
  • Mura-Mészáros Péter visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@bkk-kozut.hu [mailto:helpdesk@bkk-kozut.hu]
    Sent: Thursday, July 12, 2018 11:54 AM
    To: Budapest Közút Útüzemeltetés
    Subject:
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Budapest Közút Zrt.!
    Tisztelt BKK Zrt.!

    Illetékességből továbbítom Önöknek Budapest Főváros III. Kerület Óbuda-Békásmegyeri Önkormányzathoz érkezett alábbi bejelentést.
    Kérem, hogy a 106-os
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Mura-Mészáros Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt járda

    Beküldés ideje:
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Hídfő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    3 hónapja felbontották és nem lett visszabetonozva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Raktár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Gazos lépcső

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ludvig Anna
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Perényi köz (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére