Megoldott

Eldugult víznyelő a Zápor utcában

Nagyjából a Zápor u. 30. számmal szemben található víznyelő eldugult, emiatt nagy pocsolya gyűlt össze.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Zápor u. 33

Hozzászólások

  • Zoltán Maradi hozzászólt a bejelentéshez.

    Ilyen utcanévvel szerintem tegyük szóvá az eldugult víznyelőket :-)
  • Biciklis Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Baksai-Szabó Kristóf Úr!
    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink kitisztították az
    eldugult víznyelőt a zavartalan vízelvezetés érdekében.

    Tisztelettel:
    Bátori Ma
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Biciklis Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

  • Baksai-Szabó Kristóf bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére