Megoldatlan

Szemét a Nógrádverőcei IT végén

A Nógrádverőcei üt zölddel övezett részén több helyen szemetet raktak le.

Probléma helyszíne
Budapest Nógrádverőce út 63

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Járókelő Ádám visszajelzésére vár.

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Járókelő Cila hozzászólt a bejelentéshez.

    A Föld napja két hónapja, április 22-én volt...
  • XVI. kerület Önkormányzat hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük. A Nógrádverőce utca mindig szerepel a szemétszedési akciókban. Legutóbb a Föld napján vittük el innen a szemetet. A következő ilyen akció során intézzük.
    KVI
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • Járókelő Ádám hozzászólt a bejelentéshez.

    A szomszédos névtelen út elején is van.
  • Járókelő Ádám bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére