Megoldott

Bedugult víznyelő rács

Kérem, takarítsák ki a képen látható víznyelő rácsot.

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Késmárk utca 18

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sweidan Omar hozzászólt a bejelentéshez.

    Megcsinálták, mehet a megoldottakhoz.
  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Újpalota Önkormányzata

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Újpalota Önkormányzata

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ról "XV. kerület Újpalota Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Sweidan Omar!
    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. A megjelölt helyszínen társaságunk nem
    üzemeltet csapadékvíz-elvezető csatornát, így sajnos nem áll módunkban a
    problémát
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XV. kerület Újpalota Önkormányzata"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Újpalota Önkormányzata

  • Sweidan Omar hozzászólt a bejelentéshez.

    Volt azóta valami visszajelzés?
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Újpalota Önkormányzata

  • Sweidan Omar bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Betört telefonfülke

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Sződliget utca (XV. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Beszakadt csatornafedő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Állomás utca (XV. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kosz a víznyelőnél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Folyamőr utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére