Megoldott

Kátyú az út szélén

FRISSÍTÉS: 2019.04.01.
"Az egyik kátyút javították, a másik érintetlen."
-------------------------------------------------------------------------------
A magtár utca és budapesti út kereszteződésében mindkét oldalon méretes kátyú alakult ki.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Magtár u. 100

Hozzászólások

  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést.
  • Horváth Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    A hibát elhárították, köszönöm az intézkedést és a javítást!
  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés leírását "A magtár utca és budapesti út kereszteződésében mindkét oldalon méretes kátyú alakult ki."-ról "FRISSÍTÉS: 2019.04.01. "Az egyik kátyút javították, a másik érintetlen." ------------------------------------------------------------------------------- A magtár utca és budapesti út kereszteződésében mindkét oldalon mér...

  • Horváth Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    Az egyik kátyút javították, a másik érintetlen.
  • Horváth Balázs visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Út javítási kérelmét a Kerületfejlesztési és üzemeltetési Iroda nyilvántartásba vette. A javításokat a bejelentések súlyossága, balesetveszélyessége szerint rangsoroljuk, és teszü...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XVI. kerületi Önkormányzat"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az Ön által bejelentett helyszín a XVI. kerület Polgármesteri Hivatalának illetékességébe tartozik.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    ____________________
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Horváth Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Szükséges útfelújítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Tulipánfa utca (XVI. kerület)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Csatornafedél mellett kátyúsodás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    László utca (XVI. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Lyuk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Ágoston Péter utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére