Megoldott

Parkolásgátlók áthelyezése

Frissítés - 2018.08.04:

Tisztelt I. Kerület!
Érdeklődnék, hogy van-e akadálya az áthelyezésnek, ha nincs mikor oldják meg a problémát.

__________________________________________________________________

Kérem, hogy a képeken látható parkolásgátlókat egyenesítsék ki, illetve rakják vissza a sorba őket. A legutóbbi aszfaltozásnál (pár éve) kerültek előrébb, így az itt parkolók kilógnak az útra. Ez beláthatatlanná teszi a szemből (amúgy szabálytalanul érkező) biciklisták számára a közlekedést, akik a sokszor rakodási területként használt bicikli út helyett kényszerülnek az útra. + egy szélesebb autó sem fér el, ha szemben éppen áruszállítás van.
A bejelentést kiegészíteném azzal, hogy valamivel közelebb az alagút utca felé hiányzik néhány parkolásgátló(talán 2) a toronyház kapujából. Ezek pótlására is szükség lenne.

Probléma helyszíne
Budapest Pauler u. 3

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő András hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma megtörtént az átgelyezés
  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • I. kerület válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Várhatóan szeptember hónapban megtörténik az áthelyezés.

    Tisztelettel:

    Városüzemeltetési és Beruházási Iroda
    1014 Budapest, Kapisztrán tér 1.
    Tel: 06-1 / 458-3008; 06-1 / 458-3
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem, hogy a képeken látható parkolásgátlókat egyenesítsék ki, illetve rakják vissza a sorba őket. A legutóbbi aszfaltozásnál (pár éve) kerültek előrébb, így az itt parkolók kilógnak az útra. Ez beláthatatlanná teszi a szemből (amúgy szabálytalanul érkező) biciklisták számára a közlekedést, akik a sokszor rakodási területként használt bicikli út helyett kényszerülnek az útra. + egy szélesebb autó sem fér el, ha szemben éppen áruszállítás van. A bejelentést kiegészíteném azzal, hogy valamivel közelebb az alagút utca felé hiányzik néhány parkolásgátló(talán 2) a toronyház kapujából. Ezek pótlására is szükség lenne."-ról "Frissítés - 2018.08.04: Tisztelt I. Kerület! Érdeklődnék, hogy van-e akadálya az áthelyezésnek, ha nincs mikor oldják meg a problémát. __________________________________________________________________ Kérem, hogy a képeken látható parkolásgátlókat egyenesítsék ki, illetve rakják vissza a sorba őket. A legutóbbi aszfaltozásnál (pár éve) kerültek előrébb, így az itt parkolók kilógnak az útra. Ez beláthatatlanná teszi a szemből (amúgy szabálytalanul érkező) biciklisták számára a közlekedést, akik a sokszor rakodási területként használt bicikli út helyett kényszerülnek az útra. + egy szélesebb autó sem fér el, ha szemben éppen áruszállítás van. A bejelentést kiegészíteném azzal, hogy valamivel közelebb az alagút utca felé hiányzik néhány parkolásgátló(talán 2) a toronyház kapujából. Ezek pótlására is szükség lenne."-ra.

  • Járókelő András hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt I. Kerület!
    Érdeklődnék, hogy van-e akadálya az áthelyezésnek, ha nincs mikor oldják meg a problémát.
  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • I. kerület válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Megvizsgáljuk, hogy miért így kerültek kialakításra a parkolásgátló oszlopok. Amennyiben elvi akadálya nincs úgy az oszlopokat a jövőben át fogjuk helyezni.

    Tisztelettel:

    Komlós
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "I. kerület"-ra.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem, hogy a képeken látható parkolásgátlókat egyenesítsék ki, illetve rakják vissza a sorba őket. A legutóbbi aszfaltozásnál (pár éve) kerültek előrébb, így az itt parkolók kilógnak az útra. Ez beláthatatlanná teszi a szemből (amúgy szabálytalanul érkező) biciklisták számára a közlekedést, akik a sokszor rakodási területként használt bicikli út helyett kényszerülek az útra. + egy szélesebb autó sem fér el, ha szemben éppen áruszallítás van."-ról "Kérem, hogy a képeken látható parkolásgátlókat egyenesítsék ki, illetve rakják vissza a sorba őket. A legutóbbi aszfaltozásnál (pár éve) kerültek előrébb, így az itt parkolók kilógnak az útra. Ez beláthatatlanná teszi a szemből (amúgy szabálytalanul érkező) biciklisták számára a közlekedést, akik a sokszor rakodási területként használt bicikli út helyett kényszerülnek az útra. + egy szélesebb autó sem fér el, ha szemben éppen áruszállítás van. A bejelentést kiegészíteném azzal, hogy valamivel közelebb az alagút utca felé hiányzik néhány parkolásgátló(talán 2) a toronyház kapujából. Ezek pótlására is szükség lenne."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfélszolgálat!

    A válaszlevél a következő:

    "Tisztelt Bejelentő!

    A I. kerület, Pauler utcát illetve a hozzá tartozó parkolásgátló oszlopokat a Kerület üzemelteti, ezért a kérésével Hozzá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő András hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentést kiegészíteném azzal, hogy valamivel közelebb az alagút utca felé hiányzik néhány parkolásgátló(talán 2) a toronyház kapujából. Ezek pótlására is szükseg lennne.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Kabar utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Törött tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Pünkösdfürdő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Életveszélyes gyalogátkelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Fazekas utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére