Megoldott

Igénytelen kivitelezés

A parkolóban elhelyetett elekrtomos szekrényt nem süllyesztették elég mélyre, így a beton alapozását nem fedi az aszfalt. Kéren javítsák!

Probléma helyszíne
Budapest Harcsa u. 3

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Járókelő András hozzászólt a bejelentéshez.

    Én megoldottnak nyílvánítanám
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek"-ra.

  • Járókelő András hozzászólt a bejelentéshez.

    A doboz nem a telekomhoz tartozik, azóta elektromos töltőállopást telepítettek ide. A betonalap még mindig kilóg, de ez nem igazán gond, mert korlátot raktak elé.
  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    TISZTELT Le Marietta!
    Köszönjük észrevételét!
    Megkeresésüket 74875940 jegyszámon 2018.06.24-én iktattuk. A hiba vizsgálatáig és amennyiben szükséges, a javításig türelmét kérjük.
    Reméljük, hogy a fe...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Járókelő András hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma körbevágták a friss aszfaltozást alig egy-két órával azután, hogy a bejelentést elküldtem. Várom a fejleményeket.
  • Járókelő András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megerősítésre vár
    2
    Megerősítésre vár
    2

    Zaj

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lisznyai Sándor
    Török utca (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Rozsda ette

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Ilka utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére