Megoldatlan

Járdán parkolás

A Baranyai utcában nemrég felfestették a szabályos parkolást segítő útburkolati jeleket, de sajnos egy szakaszon az autók nem ennek megfelelően parkolnak. A szabálytalanul parkoló autósok felparkolnak a járda és úttest közötti zöld területre, a hosszabb járművek pedig elfoglalják a teljes járdát is. Kérem az egyértelműség kedvéért a parkloást jelző táblát kiegészítve helyezzenek el egy kiegészítő táblát is ami mutatja a helyes parkolási rendet, utána pedig bírságolják meg a szabálytalankodókat. A fizikai akadály is megoldaná a helyzetet.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Baranyai u. 1

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Open Eye hozzászólt a bejelentéshez.

    Rendben, kérném akkor a szabályszegők következetes megbírságolását, ha már más megoldástól elzárkóznak.
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • XI. kerület Újbuda Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A válasz a csatolt pdf-ben olvasható.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelők!

    2018.12.07-én kaptunk önöktől egy emailt melyben a Baranyai utcai
    felfestés és szabálytalan parkolás miatt kerestek meg minket.

    Szeretnénk önöket tájékoztatni, hogy a szabályos p
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Open Eye hozzászólt a bejelentéshez.

    nem történt intézkedés, kérek újraküldést
    köszi
  • Open Eye visszajelzésére vár.

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Beadványát megkaptuk, a szabálytalanul parkoló autók ügyében a
    területet ellenőrizzük.
    A forgalomtechnikai probléma miatt hatáskör hiányában a beadványát
    továbbítottuk Újbuda Önkor...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Köszönjük bejelentésed! Tapasztalatunk alapján a szabálytalan parkolással kapcsolatos ügyeknél a legtöbb esetben az azonnali helyszíni fellépés a célravezető, ezért arra kérünk, hog...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Open Eye hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérlek küldjétek el újra. Köszi
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Open Eye bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Járdán parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Sáfrány utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére