Megoldott

Vízcsapok megsüllyedése

Megsüllyedt két vízelzáró is a kereszteződésben. Valami kontroll javasolt...

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, XVII. kerület

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    A Fővárosi Vízművek a bejelentéstől számított 1 éven belül javította a jelzett hibát.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a 2014-ben 3209 számon érkezett bejelentésben jelzett helyen...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük levelét. Észrevételét az illetékes Fővárosi Vízművek Zrt. felé továbbítottuk.Ígéretük szerint a szükséges javítási munkálatokat hamarosan megkezdik. Addig is szíves türe...
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Régi Lakó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Vizes fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Gyökér utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Vizes fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Földműves utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Megsüllyedt fedlapok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Vérmező út (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére