Megoldott

Kiszáradt facsemeték

Kérem a T. Illetékeseket, hogy az Óhegy Parkban a Kőér utca sarkánál levő, feltűnő helyen található kettő kiszáradt facsemetét eltávolítani és a helyükre másik csemetéket ültetni szíveskedjenek.

Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Dér u. 2

Hozzászólások

  • Sutus Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Sutus Noémi hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Az általad látottak alapján a bejelentést megoldottként lezárjuk. Ha az új fák ültetésének kérelmét bejelented, új ügyként tudjuk kezelni.
    Köszönjük segítséged!
  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Kivágták a kiszáradt facsemetéket.
  • Sz. V. visszajelzésére vár.

  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Kivágták a két kiszáradt csemetét. Újakat -bár kértem- nem is ígértek. Igaz, ha háromból kettő kiszárad, akkor lehet, hogy nem is kellene erőltetni. Inkább ültessenek kevesebbet, de azokat gondozzák.
  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Mellékelve küldöm a K/27997/6/2018/ÉKO iktatószámú tájékoztatásunkat.

    Tisztelettel:

    Tóth Edina
    környezetvédelmi ügyintéző
    Kőbányai Polgármesteri Hivatal
    Építésügyi és Környezetvéd...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület

  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem újraküldeni.
    Köszönöm.
  • K. Edina elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére