Megoldott

Elhagyott autó tele szeméttel

Anonim Járókelő

Hónapok óta itt áll, foglalja a parkolóhelyet, ráadásul tele van szeméttel.
Kérjük elszállíttatni.
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Ady Endre út 10

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték. :-)
    Köszönjük.
  • Járókelő 1 hozzászólt a bejelentéshez.

    még ott van?
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztel Címzett!

    Köszönjük bejelentését.
    Intézkedünk.

    Bp 2018.11.29.

    Tisztelettel: Lukácsi Dániel Közterület-felügyelő.

    2018-11-28 20:18 időpontban Járókelő.hu ezt írta:
    > TISZTELT XXI. KERÜLET
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kivont Citroen közterületen parkol

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    József Attila utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott, osszetort toyota

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet
    Epreserdő utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére