Megoldásra vár

Megrongált szemetesek

Kérem, javítsák a Ferenciek terén lévő szemeteseket.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Ferenciek tere 9

Hozzászólások

  • Biciklis Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az V. Ferenciek tere - Curia utcával szemben, 1 db H07-es hulladékgyűjtő javítását Osztályunk megrendelte a karbantartást végző kivitelezőnél.

    Üdvözlettel:

    Kelemen Tamás...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére