Megoldásra vár

Leszakított kukafedél

Kérem, pótolják a Kecskeméti utcában megrongált szemetes fedelét.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Kecskeméti u. 11

Hozzászólások

  • Biciklis Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az V. Kecskeméti utca 11 szám előtt észlelt H07-es típusú hulladékgyűjtő hibát Osztályunk megrendelte a karbantartást végző kivitelezőnél.

    Üdvözlettel:

    Kelemen Tamás
    Ép...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére