Megoldott

Duzzasztó a Talpfa köz végén

A cinkotai hév nagyiccei deltájában, a Talpfa köz végén kiépített parkolóban rendszeresen megáll a víz, elvileg van itt egy csatorna is, ami ezt nem tudja elvezetni, és a lejtéssel is gondok vannak.

Probléma helyszíne
Budapest Talpfa köz 1

Hozzászólások

  • K. Edina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. A jelzett helyszínen található
    víznyelők nem közcsatornára kötnek, így a probléma megoldása nem
    tartozott volna társaságunk feladatkörébe. Mivel
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

  • Járókelő Ádám bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére