Megoldott

Benőtte a lépcsőt

Ez a fa teljesen ránőtt a felüljáróra vezető lépcsőre.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Róbert Károly krt. 98

Hozzászólások

  • J P hozzászólt a bejelentéshez.

    nincs már ott.
  • Hétfői Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Kivágták.
  • Hétfői Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy a jelzett növényzet eltávolítását megrendeltük a kivitelezőnél

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    ________________________________
    Ezen
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére