Megoldott

Szétesett

Szétesett az elektromos szekrény alja.

Probléma helyszíne
Budapest Dobozi u. 3

Hozzászólások

  • Hétfői Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Másik bejelentésben lévő visszajelzés alapján megoldva.
    https://jarokelo.hu/citizen/reports/view?id=31659
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek"-ról "BKK Ügyfélszolgálat"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Jarokelo.hu     Budapest, 2018. 06. 20.Ügyiratszám: 6301700/DSOHCSOMU/174500/2018/HÜgyintézőnk: Lőri Sándorné      Tárgy: Tájékoztatás   Tisztelt Ügyfelünk!  Társaságunkhoz 2018.06.11-én érkezett beje...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Az mát biztos, hogy nem a Budapest Közút az illetékes:
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/31659/megrongalt-doboz
    Telekomtól várjuk a választ.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére