Megoldatlan

nehezen belátható kereszteződés a nádor utcán

tavasztól nehezen lehet rákanyarodni a Nádor utcára a Munkácsy Mihály utcából, mert a fák bokrok kitakarják az utat. Szembe egy tükör biztonságosabbá tenné a kereszteződést.

Probléma helyszíne
Budapest Munkácsy Mihály u. 18

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Járókelő dani hozzászólt a bejelentéshez.

    Legutóbb mintha valamivel jobb lett volna a helyzet
  • Járókelő dani visszajelzésére vár.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentést továbbítottuk a Főkert Zrt. felé a növényzet visszavágására.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    _________________________
    ...
  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Társaságunk részére megküldött elektronikus bejelentésére, melyben a IV. kerület Nádor utca – Munkácsy Mihály utca csomópontban javasolt közlekedési tükör kihelyezését – az alábbi
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő dani bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elfordult tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: Budapest Közút
    Óbudai-sziget hajóállomás (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eldőlő tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: Budapest Közút
    Széchenyi utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére