Megoldott

Beomlott burkolat

Az Adria sétány és a Csernyus utca sarkán lévő parkolóban az egyik vízelvezető mellett óriási gödör keletkezett. Ha valaki nem veszi észre idejében parkolásnál, akkor könnyen beszakadhat alatta az út.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, XIV. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Kiss Károly hozzászólt a bejelentéshez.

    A hibát javították. Köszönöm a közreműködést!
  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Kiss Károly! Ha esetleg jár arra újra, kérem, küldjön nekünk fotót a javításról ezen a linken: http://jarokelo.hu/budapest/bejelentesek/3155/beomlott-burkolat/frissites
  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Levelükre válaszolva tájékoztatom Önöket, hogy a XIV. Csernyus utca – Adria sétány kereszteződésében lévő parkolóban található úthiba kijavítását elvégeztettük. Köszönjük az érintettek
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Kiss Károly bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére