Megoldatlan

Hibás hangjelzés a zebránál

Anonim Járókelő

A XI. kerületi Andor utca és Pajkos utca "kereszteződésében" a vakok számára felszerelt kattogó eszköz (nem tudom, mi a hivatalos neve) folyamatosan, piros jelzésnél is gyorsan kattog, azaz zöld jelzésnek megfelelő hangot ad. Ez balesetveszélyes, mert a vakok a lámpához érve azt gondolhatják, hogy épp zöldet kaptak, és leléphetnek az úttestre. A kép csak illusztráció, nem a helyszínt mutatja, mert fotót nem készítettem, mivel azon úgysem hallatszik a probléma.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Andor u. 25c

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XI. Andor utca - Pajkos utca csomópontban észlelt, hibásan működő hangjelző készülékkel kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.

    Tisztelettel:

    BUD
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez nagyon veszélyes!
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére