Megoldott

nem mukodo közlekedési lampak

Újpesten a Szent Imre utca Szent László tér kereszteződésében nem működik egyik közlekedési lámpa sem

Probléma helyszíne
Budapest Szent Imre u. 2

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a IV. Szent Imre utca - Leiningen Károly utca csomópontban észlelt, nem működő jelzőlámpákkal kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását a jelzőlámpaszerviz elvégezte.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő dani bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elfordult tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: Budapest Közút
    Óbudai-sziget hajóállomás (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eldőlő tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: Budapest Közút
    Széchenyi utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére