Megoldott

Kidőlt valami

Nem tudom, mi lehet ez, de gondolom ez nem az üzemszerű állapota. Kérem javítsák vagy vigyék el. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest Palóc u. 9

Hozzászólások

  • Önkéntes Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • O. Ida hozzászólt a bejelentéshez.

    elvitték, köszönöm!
  • Önkéntes Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    TISZTELT ügyfelünk!
    Köszönjük, hogy levelével ügyfélszolgálatunkhoz fordult!
    A Társaságunkhoz beérkezett levélben jelzett problémát továbbítottuk területileg illetékes kollégáink részére, akik a cím
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt."-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Lee Marietta!

    A Járókelő-00031383 számú bejegyzés hírközlő szekrény nem az önkormányzat illetékessége, az vélhetően Magyar Telekom üzemeltetésű. Emiatt kérem a panaszt az alepitmeny@telekom.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, amelyet elektronikus úton küldött a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. részére.
    Levelének feldolgozását megkezdtük. Munkatársaink az ügyre irányadó elinté
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "E.ON"-ról "XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Jarokelo.hu     
    Budapest, 2018. 06. 08.

    Ügyiratszám: 6301700/DSOHCSOMU/166941/2018/H
    Ügyintézőnk: Menich Krisztina
    Ügyintézőjük:
    Felhasználó azonosító száma:     
    Tárgy: Tájékoztatás   

    Tisztelt B
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • O. Ida bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    fekália

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Bikás park M (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Törött üveg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Kassák Lajos utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére