Megoldott

Szemét a telefonfülke tetején

Kedves Illetékesek!

Nem tudom, ki szórakozik ilyesmivel, de....
Valahogy le tudnák ezt onnan halászni?

Üdvözlettel és köszönettel: J. Cila

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Ferenc krt. 32

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva.
    Gyors volt! :-) Köszönjük.
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!

    Köszönjük a telefonfülkére vonatkozó észrevételét. Vállalkozó partnerünktől megrendeltük a telefonfülke rendkívüli takarítását, és bízunk benne, hogy a telefonfülkékkel „szórakozók”
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Betört ablak az utcán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Ferenc körút (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    WC-nek használják

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    0301-Kolosy tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére