Megoldott

Háztartási szemét

Kérem hogy a Csömöri út és a Szlovák út kereszteződésében lévő háztartási szeméttel töltött zsákokat szállítsák el!

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Csömöri út 284-288

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XVI. kerület Önkormányzat hozzászólt a bejelentéshez.

    megoldva
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • XVI. kerület Önkormányzat hozzászólt a bejelentéshez.

    Továbbítottuk a Kerületgazda Szolgáltató Szervezetnek
    Környezetvédelmi Iroda
  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • Erdősi Mátyás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére