Megoldott

Szeméttelep az erdő szélén

Sarjú utca jelzett szakaszán hegyekben áll a szemét egy jó ideje. Nem nagyon illik a kerület látképébe, potenciálisan környezetszennyező is.

Probléma helyszíne
Budapest Sarjú út

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XVI. kerület Önkormányzat hozzászólt a bejelentéshez.

    Kész
  • Biciklis Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerület Önkormányzat hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a bejelentést.Intézzük
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • XVI. kerület Önkormányzat hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a bejelentést. Ezt a területet évente többször tisztítjuk. Legutóbb április végén a Föld napja alkalmából szerveztünk ide szemétszedést. Amint alkalmunk nyílik rá, ismételten elvitetjük a sz...
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • Járókelő Ádám bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére