Megoldott

Hibás tervezés és/vagy kivitelezés?

A III. kerületi Szentlélek téri villamosmegállónál pár hónapja kialakított rámpára az esővíz rendszeresen rámossa a talajt, emiatt állandóan csúszós, ráadásul pont azokat akadályozza a közlekedésben, akiknek a készült.

Kérem, hogy a rámpa szélét alakítsák ki úgy, hogy a sár ne teríthesse be. Addig pedig, amíg elkészül, kérem a rendszeres tisztítást. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, III. kerület

Hozzászólások

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    A sarat azért letakaríthatták volna...
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Megcsinálták, megoldottra állítható. Köszönöm!
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Mindenekelőtt engedjék meg, hogy az elhúzódó válaszadásért szíves elnézésüket kérjük.

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (3112)” tárgyú elektronikus le
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (3112)” tárgyú elektronikus levelüket nyilvántartásunkban rögzítettük. Az üggyel kapcsolatos vi
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Mura-Mészáros Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Törött tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Garami Gáborné
    Illetékes: Budapest Közút
    Örs vezér tere M+H (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Veszélyes megálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Furo Gabor
    Illetékes: Budapest Közút
    Rákóczi út (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére