Megoldott

Incidens a villamoson

15:45 körül a V2027-es 6-os (Móricz felé tartó) villamos ajtaja rázáródott egy babakocsira, amit ezért szetfeszitettek, hogy fel tudjanak szállni a Corvin negyed megállóban. a villamosvezető műszaki hibára hivatkozva leszállította az utasokat, külön kiemelve, hogy köszönjük meg annak, aki kinyitotta az ajtót. amikor az utasok nagyrésze leszállt, az ajtó rendben záródott, így a fennmaradókkal folytatta az utat, a többieket hátrahagyva. az ilyen helyzeteket jobban is lehetne kezelni

Probléma helyszíne
Budapest József krt. 87

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0017582/2018
    budapest@jarokelo.hu

    Tárgy: tájékoztatás

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett "Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (31048)" tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Járókelő dani bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megálló tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Óbudai-sziget hajóállomás (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült buszmegálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Keresztúri út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére