Megoldott

Vízelzáró fedél hiány

Kérem, pótolják a vezeték felújítás során eltűnt fedelet!
Ez a Frankel Leó út és a Kavics utca sarkán található, a Frankel Leó út 72 környékén

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, II. kerület

Hozzászólások

  • Tófalvy Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    A fedelet tegnap estére pótolták. Köszönöm a segítségeteket!
  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    ok, elküldtem, és frissítettem is az adatokat
  • Tófalvy Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez a Frankel Leó út és a Kavics utca sarkán található, a Frankel Leó út 72 környékén
  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Péter, tudnál esetleg egy házszámot küldeni, hogy újraküldhessük a Vízműveknek?
  • Fővárosi Vízművek válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: 100002018256
    Ügyintéző: Harasztosi Nikolett

    Tisztelt Címzett!

    Hivatkozással Társaságunkhoz érkezett megkeresésére, kérjük, szíveskedjen a pontos címet (házszámmal kiegészítve) részünkr
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Nagy Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    Újra küldtük az illetékesnek. Hátha...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Tófalvy Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Se válasz, se megoldás, nagyszerű!
    Ha valaki belelép és kitöri a bokáját, akkor történni fog végre valami?!
  • Tófalvy Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Lesz még valaha teteje ennek az elzárónak?!
  • Tófalvy Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Több, mint egy hónap telt el, de semmi változás!
  • Tófalvy Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi, a fedél továbbra is hiányzik
  • Nagy Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    Történt azóta valami?
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Tófalvy Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Veszélyes akna

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére