Megoldott

Tábla lent

Lecsúszott a tábla és ki is van fakulva.

Probléma helyszíne
Budapest Kőrakás park 37

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Szép új.
  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A jelzőtábla cseréjéről intézkedünk. A megvalósulásig kérjük szíves türelmét.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    [Leírás: cid:image003.png@01D11566.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Keresztúri út jelzőlámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Keresztúri út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nyomógomb

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére