Megoldott

Rozsdás oszlop

A Gubacsi út / Határ út villamosmegállók sínei mellett áll egy már használaton kívüli, rozsdás oszlop.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Határ út 7

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0016890/2018
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00030831

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet eljuttattunk a probléma megoldásában illetékes BKV Zrt.-nek. A társaság
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Továbbra is megoldásra vár.
  • Németh Zs. visszajelzésére vár.

  • Bejelentős Krizanna hozzászólt a bejelentéshez.

    Reménykedjünk benne, hogy egyelőre ennyi fért bele a munkaidőbe, és később elviszik. Meg a csonkot is kitúrják.
  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Az oszlopot levágták, viszont otthagyták, és a csonkja is a földben maradt.
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0016890/2018
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00030831

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet eljuttattunk a probléma megoldásában illetékes BKV Zrt.-nek. A társaság...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Adminok!
    Kérnék egy újraküldést.
  • Karikás András hozzászólt a bejelentéshez.

    és miért zavar ez annyira? sokkal nagyob / randább / veszélyesebb helyekkel van tele a város. egy tetszőleges utcán ha végigmész, ezernyi hasonloan csipicsup és kákán is csomót kereső bejelentést ír...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    A Google Maps alapján egykor egy tükröt tartott.
  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Furcsa táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Városmajor utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    repedt falak a 2-es villamos pályája alatt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Belgrád rakpart (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére