Megoldott

Graffitis tábla

Az 51-es villamos Gubacsi út / Határ út megállójának menetrendtáblája elől-hátul össze van matricázva, csak hátul pedig firkálva.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Határ út 7

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0016889/2018
    budapest@jarokelo.hu

    Tárgy: tájékoztatás

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett "Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (30830)" tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha a Mester utcai villamosmegálló tábláján van egy firka és egy matrica amit leszedtek, akkor arra azt írod szép lett, de ha a Gubacsi út / Határ út tábláján van ugyanez, az már kákán is csomókeresés...
  • Karikás András hozzászólt a bejelentéshez.

    Valljuk be őszintén, az 1 matricát igyekeztek úgy elhelyezni,, hogy ne zavarja a menetrend lényegi részét, tehát sztem nem olyan vészes. A graffiti pedig szinte azonnal újratermelődik. Sajnos. Ezzel n...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Összefirkált tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Magyar utca / Lázár utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitis szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kálvin tér (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére