Megoldott

Hiányzó utcanévtábla

A Baross utca 36a sarkán üresen áll egy oszlop, gondolom az utcanévtábla hiányzik róla.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Baross u. 36a

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes visszajelzése alapján.
  • XX. kerületi Önkormányzat Városgazdálkodási Osztályverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy az utcanévtábla 2018. június 27-re ki lett helyezve.

    Tisztelettel:

    Budapest Főváros XX. Pesterzsébet Önkormányzata - Városgazdálkodási Osztály
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Szigligeti utca névtábla nem olvasható

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Köteles utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó parkolás gátló oszlopok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Kossuth Lajos utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csótánybanzáj

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    János utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére