Ismétlődő bűz
A szag jellemzően az esti órákban jelentkezik 21-22 óra körül és sokszor 1-2 óra körül múlik csak el, rendszeresen visszatér, és olyan erősségű, hogy az udvaron nem lehet kint tartózkodni, valamint a szellőztetést is jelentősen megnehezíti főleg ebben a nagy melegben. A jelenség nem egyszeri alkalom, hanem hosszabb ideje fennálló, ismétlődő probléma. A levelem írásának időpontjában is érezhető.
A szag erősen emlékeztet állati eredetű melléktermékek (fehérjefeldolgozás) feldolgozásából származó bűzre, azonban a forrás pontos helyét nem ismerem, annak megállapítása hatósági vizsgálatot igényel.
Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Jókai Mór u. 27
Hozzászólások