Megoldott

Érdekes jelzőlámpa

A Soroksári út és a Koppány utca sarkán lévő jelzőlámpa érdekesen lett kihelyezve. A függőleges, háromfényű lámpával semmi probléma, viszont mellé nem egy egyfényű (zöld) segédlámpát tettek, hanem egy kétfényűt, aminek az egyik felét leragasztották. Nagyon furcsa, és zavaró így ez a lámpa. Kérem, cseréljék ezt a jobboldali, kinyúló lámpát egyesre.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út 70

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    A metrópótlás idején a letakart lámpát fel fogják fedni, így a bejelentés megoldódott!
  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Kérjük, nyilatkozz arról, hogy az illetékes válasza alapján bejelentésedet megoldott vagy megoldott státuszba helyezzük. Köszönettel,
    Adminok
  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét a IX. Soroksári út - Koppány utca csomópontban lévő letakart jelzőlámpával kapcsolatban.
    Bár jelenleg használaton kívül van, a közeljövőben az M3-as metró f
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zemkó Szonja
    Illetékes: Budapest Közút
    Ferenc tér (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére