Megoldott

Kis lyuk a fedlap mellett.

Az Újvilág utcában behorpadt a járda a Posta fedlapja mellett. Látható, hogy alatta nincs föld, tehát előbb utóbb be fog szakadni.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Újvilág u. 2

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    2018. 08.13-án fedlapcsere, keretcsere történt.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott a probléma?
  • Magyar Telekom válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    TISZTELT JÁRÓKELŐ EGYESÜLET,
    Köszönjük észrevételét, melyet a 74821725 számú azonosítón továbbítottunk műszaki munkatársainknak. A probléma kivizsgálásáig, illetve további visszajelzésünkig türelmét k
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Le Marietta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • arozsas Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Beszakadó akna fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Xantus utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    balesetveszélyes járda (lyukas)

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Bosnyák utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Lyukas fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Dózsa György út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére