Megoldott

Bikás parki játszótér zár, kút

A déli kapu nem zárható, a kút csapja letört.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bártfai u. 51

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Lukács András hozzászólt a bejelentéshez.

    Sziasztok emailt írtam csak rossz helyre. Ezt írtam:
    Sziasztok!

    A csap működik, a kaput megcsinálták,de: az elromlott kilincset szimplán eltávolították de nem raktak újat. A felső retesszel lehet zár...
  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelettel:

    Bundi Piroska
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

    >>> 2018.05.24. 22:26 >>>
    FROM:
    Image data has been attac...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Lukács András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott padok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Brassó út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Olvashatatlan tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Budapest, Kőrösi J utca, 10. fszt. 1 (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csálé támasztókarók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Baranyai Zsolt
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Mezőkövesd út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére