Megoldott

Félmunka

A Kelenföld vasútállomás régi aluljárójának autópálya felőli részén található "szerpentin" melletti zöld terület gondozása során sikerült félmunkát végezni. Hosszú fűvel jobban nézett ki, és az út is járható volt.
Most tele van tüskés bokor darabokkal, ami direkt jót tesz a kerékpáros közlekedésnek.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Alsó Beregszász út

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szelényi Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Kende!

    Tegnap söprögetett ott egy "úriember", a szemét nagy részét összeszedte.... maradt ugyan elég, például a hajléktalanvécé az egyik fordulóban.
    Mivel ez is óriási teljesítmény tőlük, teki...
  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentőnk! Újraküldjük az ügyet, vagy lezárjuk megoldott/megoldatlan státuszúra?
  • Szelényi Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    Részben, egyszer a nagy részét összeszedték, a többit a szél fújta szét, a szemét a bokrokban újra ott van. Ezt a területet szándékosan hanyagolják, a MÁV rendszerszinten utálja a kerékpárosokat.
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott azóta a probléma?
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím !

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 54337 /2018-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztálya részére.

    Tisztel
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelettel:

    Bundi Piroska
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

    >>> 2018.05.24. 22:24 >>>
    FROM:
    Image data has been attac...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez magyar népszokás: füvet nyírunk, s ott hagyjuk.
  • Szelényi Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    Az illetékes a MÁV, mint legutóbb kiderült.
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Szelényi Gergely bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére