Megoldatlan

Szemétkupac a Népszigeten

Illegális szemétkupac a Népszigeten, a térképen megjelölt helyen. Kérni szeretném a felszámolását. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Népsziget út 1

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Németh Tamás visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük elektronikus levelüket.

    Az illegális hulladékot 2018. május 31-éig elszállítjuk.

    Tisztelettel:

    Tisztelettel,

    Gábor Péter

    ágazatvezető

    XIII. Kerületi Közszolgáltató
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Németh Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére