Válaszra vár

Szeméttel borított parkos rész

Anonim Járókelő

Az I. kerületben a Kosciuszko Tádé és a Feszty Árpád utca találkozásánál egy kis parkos rész található, melybe az utóbbi hetekben sátorral hajléktalanok költöztek be.
A sátrak mellett nagy mennyiségű szemét halmozódott fel, emellett a bokrok mellett folymatos ürülék és vizeletszag terjeng.

Kérem az illetékesek mielőbbi intézkedését és a köztisztaság védelmét.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Feszty Árpád u. 13

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az elmúlt napok képei, sajnos semmi változás nem tapasztalható....
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "I. kerület"-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ra.

  • I. kerület válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A zöldfelület a Hotel területéhez tartozik, azt rendszeresen takarítják ám mivel nincs elkerítve a hajléktalanok rendszeresen összeszemetelik.
    A szemeteskuka ürítését az FKF Zrt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Fülöp Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület

  • Fülöp Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ról "I. kerület"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ** High Priority **

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt terület nem Társaságunk,
    hanem a kerületi önkormányzat kezelésében van.
    Kérjük válaszunk
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Le Marietta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "I. kerület"-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos a probléma továbbra is fennáll...
  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • I. kerület válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A szemetes ürítését az FKF Zrt végzi. A szemetet elszállították, a járdára belógó növényeket levágtuk.
    A hajléktalanok miatt összehordott szemetet rendszeresen – időközönként – els...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére