Megoldásra vár

Járdán parkolás

Egy dolgot sikerült elérni a Kamermayer tér és a környező utcák felújításával, és a járda úttesttel történő egy szintbe hozásával: az autósok mindent parkolónak használnak, holott erről a részről évekkel ezelőtt kellett volna kiszorítani a gépjárműforgalmat.
Kérem, intézkedejenek a mindennapos eset megszüntetése érdekében.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Vitkovics Mihály u. 8

Hozzászólások

  • K. Edina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    2018. május 16. napon küldött bejelentésével kapcsolatban az alábbi tájékoztatást adom.
    A Vitkovics Mihály utcában tapasztalt jelenségeket Belváros-Lipótváros Közterület-felügyele
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Közterület-felügyelet

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megerősítésre vár
    1
    Megerősítésre vár
    1

    parkoló autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Carl Lutz rakpart (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére