Megoldott

Megrongált szemetes

Kérem, javítsák a Sashalom megállóban (Örs vezér tere irány) taláható szemetest.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Veres Péter út 49

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ** High Priority **

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszínen, a Veres
    Péter út 49. címen kollégáink helyreállították az utcai hulladékgyű
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére