Megoldott

Zebrafestés elkopott

A zebra felfestése teljesen elkopott

Probléma helyszíne
Budapest Paduc köz

Hozzászólások

  • Novotny T hozzászólt a bejelentéshez.

    1 év alatt ugyan, de teljes siker!
  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    2019 május 1.-én a parkolóházban, illetve a körülötte lévõ útjelez újra lettek festve, köztük a képen szereplõ zebra is.

    Üdvözlettel:

    [Logo KLEPIERRE]

    Zsombor KOVACS
    Duna Plaza Marke
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Duna Plaza

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Duna Plaza

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Egyéb szervezet"-ról "Duna Plaza"-ra.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt."-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!
    Köszönjük bejelentését!
    A Paduc köz nem közterület, a Duna Plázához tartozó magánterületen helyezkedik el az út, így az ott lévő út üzemeltetésével kapcsolatosan nem a XIII. Kerül
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Novotny T hozzászólt a bejelentéshez.

    Csodálatos ez a Budapest Közút, hogy azt viszont nem mondja meg, ha nem ők, akkor ki az illetékes.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XIII. ker. Paduc köz magánút, így az ott lévő közúti jelzések üzemeltetésével kapcsolatosan társaságunk nem illetékes.
    Kérjük tájékoztatásunk szíves elfogadását.

    Üdvözlettel:
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Novotny T bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt, rossz állapotú járdaszakasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Cinkotai út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járda alatti ágyazat beszakadás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata
    Béke utca (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járda hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Szilke utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére