Megoldott

Elhalt, öreg, lomb nélküli kiszáradt fák

Hét-nyolc idős, elhalt méretes fa - amely lombot már nem hoz - pótlásra szorul a Semsey Andor utcában.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Gizella út 39

Hozzászólások

  • Szilágyi Dóra lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő Kristóf hozzászólt a bejelentéshez.

    Lezárhatjuk megoldott címkével, felmérték a fákat és amint indokolt pótolják őket.
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Járókelő Kristóf visszajelzésére vár.

  • Fülöp Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Kristóf, fát ültetni a vegetációs időszakban szoktak ez akár november végéig is eltarthat. Az illetékes májusi levele alapján nyilvántartásba vették, így várható, hogy elvégzik.
  • Járókelő Kristóf hozzászólt a bejelentéshez.

    A fapótlásoknak gondolom körülbelül most van itt az ideje, várható, hogy ezeket is elvégzik?
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy a XIV. kerület Semsey Andor u. 5. szám előtt található
    száraz fa kivágását elvégeztetjük. A kivágott fa pótlását nyilvántartásba
    vettük, a fatelepítésre várha...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Járókelő Kristóf bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Letört faág és törmelék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Kacsóh Pongrác út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére