Megoldott

Elhagyott autó

Rendszám nélküli, nagyon-nagyon régóta magára hagyott, szemetes autóroncs az Egressy út elején.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Egressy út 7

Hozzászólások

  • Járókelő Kristóf hozzászólt a bejelentéshez.

    Szuper! Egyébként a parkolóőröknek a hasonlóan egyértelmű eseteket nem kell jelenteniük? Már ha rendes parkolósávban áll egy autó. Vagy ha van rendszám, leellenőriztetni, hogy műszakival rendelkezik-e...
  • Bardócz Csaba lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték.
    Rendszám nélküli fehér, Citroen, elszállítás ideje és helye: 2018. 06. 14. 10:51 perc, Budapest, XIV. kerület, Egressy út 5-7. szám elől.
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Kovács Vanda hozzászólt a bejelentéshez.

    Plusz zöldfelületen parkol.... Nem hiszem el, hogy ez nem tűnt még fel a közterületeseknek?!
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Járókelő Kristóf bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Több éve nem mozduló jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Adria sétány (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rendszám nélküli roncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Szegedi út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére