Megoldatlan

Tönkrement a stég

A Feneketlen-tavi stég teljesen tönkrement. Kérjük azonnali, teljes felújítását, mert így veszélyes rajta tartózkodni!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Frankfurt stny. 1

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Mudry György visszajelzésére vár.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Mudry György hozzászólt a bejelentéshez.

    Elképesztő, hogy még csak nem is válaszolnak!
  • Csipak Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez idén tavasszal a második bejelentés a témában:

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/29746/veszelyes-korlat-a-feneketlen-tonal

    A másik bejelentésnél már kiderült, hogy a felelős Budapest Fővá...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Mudry György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Leszakadt plakát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Kossuth Lajos üdülőpart (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére