Megoldott

Eldugult csatorna

Jó napit kívánok.
A 1066 Budapest Jókai u 20 szám előtti csatorna hetek óta el van dugulva.Segítségüket előre is köszönjük!

Tisztelettel,
Vendéglő

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Jókai u. 17

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Karácsony Adryenn!
    Tisztelt Járókelő!

    Sajnos ennek a bejelentésnek a megválaszolása elmaradt részünkről, ezért
    elnézésüket kérjük.
    Természetesen kollégáink már régen kitisztították az eldug
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Zseniális kép. Így kell bejelenteni egy eldugult csatornát. :-)
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Karácsony Adryenn bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Eldugult víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Kelta utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hangos csatornafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Radnóti Miklós utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére