Megoldatlan

Kanyarodást segítő tükör

Anonim Járókelő

A VII.kerületben a Murányi-Dembinszky utca sarkáról valami elmebeteg lelopta a tükröt! Óriási balesetveszélyes a kereszteződés így!
Kérném a segítséget!

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Dembinszky u. 40

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A VII. ker. Dembinszky u. - Murányi u. kereszteződésből eltűnt KRESZ tükör pótlásáról Társaságunk gondoskodni fog. A megvalósulásig szíves türelmét kérjük

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Közút!

    Azóta sem történt meg a tükör pótlása!Kérném szíves segítségüket!Köszönettel.
  • Vajda László hozzászólt a bejelentéshez.

    Üdv. Nem elmebeteg lopta le a tükröt, hanem közúti balesetből kifolyólag az egész táblát kidöntötte egy autó, amelynek visszaállításakor a baleset során széttört tükröt "elfelejtették" pótolni.
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A KRESZ tükör pótlására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük!

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnik
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kitört pollerek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Budapest Közút
    Bethlen Gábor utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére